TEEN CHALLENGE
cesko

O nás

TC Profi je mladá dynamicky se rozvíjející firma, operující na území Šluknovského výběžku, která vznikla v roce 2006 jako divize neziskové organizace Teen Challenge International ČR, jejímž cílem je pomoc závislým lidem vrátit se zpět do normálního života. Veškeré získané prostředky jsou využívány ve prospěch pomoci těmto lidem. Více o činnosti Teen Challenge International ČR zde - www.bullet-in.cz

Činnost TC Profi je rozdělena do dvou hlavních oblastí, oblasti PROJEKCE a oblasti REALIZACE.

V rámci Projekční činnosti nabízíme kompletní služby v oblasti zpracování projektové dokumentace staveb - rekonstrukcí menšího a středního charakteru včetně inženýringu. Nově také nabízíme ve spolupráci se zkušebním zahradním architektem kompletní služby v oblasti návrhu a projekce zahrad.

V rámci Realizační činnosti nabízíme široké spektrum prací, od prostých manuálních, přes renovační, drobné stavební a rekonstrukční po specializované jako např. elektroinstalační, kácecí.

TC Profi disponuje 300m2 výrobních hal, profesionálním vybavením a potřebnými znalostmi a zkušenostmi v daných oborech, podepřeny certifikacemi, zkouškami a školeními.

Zakládáme si na spokojenosti obou stran – zákazníka i zhotovitele. Jsme si vědomi, že jednostranná spokojenost je pouze dočasnou výhodou jedné ze zúčastněných stran.